SYRIUS Kutyaiskola, Kutyaóvoda, Agility, Munkakutya Sport - logo

SYRIUS ENGEDELMES ALAPFOK STABIL MANCS 1. SZINT tanfolyam indul 2022. április 23-án, szombaton, 11 órakor

º
Syrius-Kutyaiskola engedelmes kutya

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Syrius-Kutyaiskola-animalt-logo

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

SYRIUS ENGEDELMES ALAPFOK
STABIL MANCS
1. SZINT

2022. január 22-én, szombaton, 11:00-kor

indul Pécsett, a Syrius Kutyaiskolában.

A tanfolyam célja az alapvető engedelmességi feladatok elsajátítása.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

AZ ELSŐ FOGLALKOZÁS KUTYÁVAL!

A Syrius Kutyaiskola Pécs kiképzési rendszerét továbbfejlesztettük. A ma használatos korszerű technikák és technológiák felhasználásáéval olyan rendszert alakítottunk ki, amely nagyban segíti, és rugalmassá teszi a családban élő kutyák tanítását csoportos képzési rendszerben.

FIGYELEM! A FOGLALKOZÁSON A MASZK HASZNÁLATA A SYRIUS KUTYAISKOLA TELJES TERÜLETÉN KÖTELEZŐ!

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_cta h2=”” txt_align=”center” style=”3d” color=”white” add_button=”bottom” btn_title=”INFORMÁCIÓ…” btn_style=”3d” btn_color=”warning” btn_size=”lg” btn_align=”center” btn_button_block=”true” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fsyriuskutyaiskola.hu%2Fsyrius-kutyaiskola%2Fsyrius-engedelmes-alapozo%2F||target:%20_blank|”][/vc_cta][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_cta h2=”” txt_align=”center” style=”3d” color=”white” add_button=”bottom” btn_title=”ÁRJEGYZÉK…” btn_style=”3d” btn_color=”info” btn_size=”lg” btn_align=”center” btn_button_block=”true” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fsyriuskutyaiskola.hu%2Fkezdolap-2%2Fsyrius-kutyaiskola-arjegyzek-2022%2F|||”][/vc_cta][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_cta h2=”” txt_align=”center” style=”3d” color=”white” add_button=”bottom” btn_title=”ONLINE JELENTKEZÉS” btn_style=”3d” btn_color=”danger” btn_size=”lg” btn_align=”center” btn_button_block=”true” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fsyriuskutyaiskola.hu%2Fsyrius-engedelmes-online-jelentkezes-tanfolyamra%2F|||”][/vc_cta][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .

TOVÁBBI TANÁCSUNK:

BÖNGÉSSZEN A BEJEGYZÉSEK KÖZÖTT

Kutyák Csillaga vetélkedő 2024.06.01.

A Syrius Kutyaiskola már 2010 óta, kisebb kihagyásokkal rendezi meg, a Kutyák Csillaga vetélkedőt. Próbáljuk minden évben más feladatokkal meglepni a kutyákat és gazdáikat. Természetesen,

Bővebben »
Kutyaegészség

Házirend a SYRIUS Kutyaiskolában

Nálunk nincsenek különleges szabályok, háklis viselkedés-kutatók! Itt elég, ha megtörlöd a cipőd talpát, mielőtt belépsz a helyiségbe. 😀 Nem győzzük elégszer ismételni; ha az ember

Bővebben »

Syrius Kutyaiskola havas január

Végre évek óta, ismét hó borította az iskolát! A télies időben, a kutyák nagy örömére, sokat hancúroztak a hóban a gazdákkal, és a kutya barátokkal.

Bővebben »
Megszakítás