SYRIUS Kutyaiskola - KUTYAÓVODA - logoIskolánk képzési rendszerének alapja a kölyökkutyák számára tartott ovis foglalkozás, melynek feladatai a megfelelően széles körű szocializáció, valamint a stabil kutya-gazda kapcsolat kialakítása köré csoportosulnak.

Az órákon elsődleges célunk általános ismereteket átadni, és konkrét gyakorlatokat mutatni a gazdiknak, melyekkel egy kölyökkutya fokozatosan és jól, életkorának megfelelő elvárásokkal tanítható.

Egy kutya életének ezen szakaszában (3-6 hónapos kor) átélt (akár pozitív, akár negatív) élményekhez társított egyedi tapasztalatok rendkívül meghatározóak.

SYRIUS KUTYAÓVODA - Farkas-Keller Borbála kutyaóvodás 2011A foglalkozásokon bármilyen fajtájú kölyökkutyával részt lehet venni előzetes bejelentkezés nélkül, amennyiben a kutya:

• rendelkezik legalább két kombinált oltással,
  • egészséges,
  • nem érte el a 6 hónapos kort.

Ha a kutya még viszonylag fiatal, de már elmúlt 6 hónapos: telefonos egyeztetés szükséges, mely során egyedi elbírálás alapján vehet részt esetlegesen a foglalkozáson.

Első alkalommal az alábbiakra lesz szükség:

• oltási könyv,
  • normál nyakörv és póráz,
  • jutalomfalattartó (szükség esetén iskolánkban vásárolható),
  • jutalomfalat (erősen ajánlott: virsli/sajt/párizsi, stb. feldarabolva; ha nem áll fenn allergia).

Első alkalommal legalább 10 perccel korábbi érkezést kérünk!

A foglalkozásokon jutalomfalatot használunk motivációként és megerősítésként is – így nagyon fontos, hogy a kölyökkutya szombat reggel ne kapjon enni, éhes legyen a foglalkozáson!

Az órák a kutyaiskola zárt területén belül kerülnek megtartásra: minden szombaton 10 órakor (kb. 45-50 perc, létszámtól, aktuális feladatoktól függően).

Szívesen látjuk a család többi tagját is, kicsiket és nagyokat egyaránt!

SYRIUS CSALÁDI KUTYAÓVODASYRIUS CSALÁDI KUTYAÓVODA
3.000,- Ft/alkalom11.000,- Ft/ 4 alkalom

A kutyaóvoda 12 – 26 hetes kutyák számára ajánlott.

További információk:

Závodi Boglárka +36 20 242 7911, vagy Ivánkovits Éva +36 20 945 1946