Syrius Kutyaiskola Pécsi Agility Fesztivál 2018

Szeptember 29-én sikeresen lezajlott az I. Pécsi Agility Fesztivál vagyis az I. PAF, melyet a Syrius Kutyaiskola agility csapata, a Syrius Agility Sport rendezett első ízben.

Közel 50 páros mérte össze tudását. A mintegy 100 kilátogató vendég ígéretes, tehetséges párosokat láthatott. Az időjárás kedvező volt, bár kissé szeles, de nem akadályozta meg a pályára lépő versenyzőket, abban, hogy teljesítsék a feladatokat! A verseny szervezői gondoskodtak a jó kedvről és hogy senki ne maradjon éhes. Hatalmas bográcsban főtt a gulyás.

A hangulat fantasztikus volt, a rendezvény méltón kiérdemelte a Fesztivál nevet.

SHARE IT:

Leave a Reply

You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>