Syrius Kutyaiskola Pécs – Munkakutya sport néhány kedvcsináló képpel

A munkakutya sport egy olyan hobbi, amire sokan tudatosan készülünk.

Már a kiskutya kiválasztása előtt eltervezzük a kiképzés tematikáját. Megtervezzük milyen szülőktől veszünk majd kiskutyát. Majd feszült várakozás következik, mire a kis szőrgombócok megszületnek, és kiválaszthatjuk az alomból a nekünk legjobban tetszőt.  Ez a várakozás arra is jó, hogy megtervezzük a kiskutya tanítását. Ilyenkor fogadalmat teszünk, hogy azokat a hibákat amiket régebben elkövettünk, soha nem tesszük újra. Jöhet eső, jöhet hó,nem leszünk lusták, és sokat foglalkozunk a kiskutyával.

A Syrius Kutyaiskolán készült fotókkal egy kis ízelítőt  adunk a képzésről. A képzés lényeges részei:

[list line=”no” style=”style1″]
  • szocializáció
  • játék
  • motiváció
  • koncentráció
  • engedelmesség
  • figyelem
[/list]
Syrius Kutyaiskola Pécs - Munkakutya Sport
Syrius Kutyaiskola Pécs - Munkakutya Sport
[one_third_last]Syrius Kutyaiskola Pécs - Munkakutya Sport[/one_third_last]
Syrius Kutyaiskola Pécs - Munkakutya Sport
Syrius Kutyaiskola Pécs - Munkakutya Sport
[one_third_last]Syrius Kutyaiskola Pécs - Munkakutya Sport[/one_third_last]
SHARE IT:

Comments are closed.