Syrius Kutyaiskola Pécs – Kutyák Csillaga Vetélkedő 2016.05.29.

Syrius Kutyaiskola Pécs – Kutyák Csillaga Vetélkedő 2016.05.29.

A már hagyományosnak mondható vetélkedő sorozatunk újra megrendezésre került a Syrius Kutyaiskolán. A kutyáknak és a gazdáknak nem csak a nehéz feladatokkal, de a kutya meleggel is meg kellett küzdeniük a pontokért. Idén is két kategóriában rendeztük meg a versenyt, alap- és emelt szinten vetélkedhettek a párosok. A feladatok évről évre nehezebbek, a kutyák egyre ügyesebbek, a gazdik pedig szorgalmasak és kitartóak.

A jó hangulatról a Kutyaiskola tanulói és baráti köre, no meg a Syrius Kutyaiskola hivatalos itala, a Pelinkovac :-), az éhes pocakokról egy hatalmas bogrács halászlé és a rengeteg édes-sós sütemény gondoskodott, melyet az alábbi képsorozatunk is bizonyít!

Az eredmények:

SHARE IT:

Comments are closed.