Syrius Kutyaiskola Pécs Karácsonyi vetélkedő 2014

Kellemesen tavaszias időben, mintha nem is karácsonyra készülődnénk, rendeztük meg a Syrius Kutyaiskola 2014. évi karácsonyi vetélkedőjét. A vetélkedő jó hangulatát megalapozta a finom forralt bor, forró tea, és a hat különféle pálinka, és nem utolsósorban a finom sütik. Kellő bemelegítés, és ráhangolódás után indult a verseny.

A vetélkedő az engedelmességről, ügyességről, jókedvről, és kreativitásról szólt. A kutya és gazda párosnak, nyolc különböző feladatot kellett végrehajtaniuk. A bírálatot hárman végezték, így objektív képet kaptunk a párosok munkájáról.

A vetélkedő győztese Szabó Lívia és Lüszi, második Gelencsér Mária és Jessy, harmadik Dömse Anna és Roxa. Az első három páros nagyon szoros versenyt vívott egymással, csak pár pont különbség volt köztük.

A karácsonyi vetélkedő elérte célját,  nagyon kellemes délelőttöt töltöttünk együtt, kicsit ráhangolódva az elkövetkező ünnepekre.

Boldog Karácsonyt!

SHARE IT:

Comments are closed.