Syrius Kutyaiskola Pécs – Boldog Új Évet 2015-re is!

Kedves Kutyatulajdonosok, Kedves Olvasóink, Kedves Kutyák!

Megint egy évvel idősebb lett a Nagy Kutyafa tövében elásott gyönyörűséges velős csont, megint egy újabb év kezdete közeledik.

Syrius Kutyaiskola Pécs - BÚÉK 2015
Nem másoljuk ide a statisztikákat, hogy hány kutyakölyök tanulta meg az alapvető engedelmességet a Syrius Kutyaóvodában, hány kamasz kutya végzett sikeresen a Syrius Kutyaiskola engedelmes vizsgáján, hány tucat akadályt ugrottak a Syrius Agility Pécs edzésein, hány százszor jeleztek a kiképzéseken a Syrius Munkakutya őrző-védő tanfolyamain a felnőtt kutyatanulók.

A 2014. évben a Syrius Kutyaiskola Pécs honlapját 12.526 egyedi látogató (egyedi látogató az az olvasó, aki rákattint a honlapra egy nap legalább egyszer, és akárhányszor kattint rá, akkor is egynek számít a statisztika szerint) 21.865 alkalommal tekintette meg a Szentestéig.

Köszönjük szépen a bizalmat, az érdeklődést mindenkinek, és nagyon boldog, egészségben és eredményekben gazdag új esztendőt kívánunk a 2015. évre!

SHARE IT:

Comments are closed.