Syrius Kutyaiskola Pécs – A mi 2014-es évünk

Ilyenkor, az új év első napjaiban, amikor az ember kipiheni az előző év fáradalmait, és eldől egy kicsit, mint a pellérdi malac, akkor szívesen lapozgat az emlékeiben, rendezgeti a képeit, videóit – miért tennénk mi másképpen?

Most is egy csodálatos évet tudhatunk magunk mögött; nem győztünk a képek között válogatni. Ha a következőkben bemutatott összefoglalót megnézi valaki, akkor láthatja, hogy mi az a vezérfonal, amire felfűztük gondolatainkat:

Minden képen azt látjuk, hogy még a kutyák is mosolyognak, a gazdák is elégedetten csaholnak – így szerettük volna, ezt akartuk: a kutyanevelés ne kényszer legyen, hanem örömteli együttdolgozás. 🙂  🙂

Köszönjük szépen minden kutyagazdának és minden tanuló ebnek!

[jwplayer mediaid=”5952″]
SHARE IT:

Comments are closed.