Syrius Kutyaiskola Kutyák Csillaga vetélkedő, és a Syrius Agility Sport csapatának évadzárója

Ismét gyorsan eltelt egy év, és közeleg karácsony.Ha karácsony, akkor a Syrius Kutyaiskola vetélkedő lázában ég.

A feladatokból nagyon jól felkészültek, és  nagyon ügyesen teljesítettek a kutya-gazda párosok. Amíg a kutyák vetélkedtek addig a grillen sültek a kolbászok, zöldségek. A hideg ellen kötelező védőital, forralt bor, és tea várta a jelenlévőket. Természetesen  a védőitalok közül nem maradhatott el a kutyaiskola hivatalos itala a Pelinkovac sem.

Gratulálunk miden versenyzőnek! Találkozunk 2017 január 7 -én.

Este folytatódott a party, méghozzá az agility csapat évadzáró ünnepségével a Szent György Fogadóban! Nagyon sokan gyűltünk össze, a legfiatalabb tagunkkal együtt, aki alig négy hetes (de már edzésre jár Anyukájával) huszonkilencen voltunk!

Volt évértékelős beszéd, meghatódás és sírás, vetítés az elmúlt egy évünkről képekben (ami megtekinthető a youtube-on), ajándékozás, eszem-iszom, dinóm-dánom! Mindenki nagyon jól érezte magát! Jövőre folytatódnak az edzések, felkészülések a versenyekre!

Találkozunk 2017-ben! Hajrá Syrius!

SHARE IT:

Comments are closed.