Syrius Kutyaiskola Kutyák Csillaga vetélkedő 2019.09.28. szombat

Több hónap felkészülés után elérkeztünk ismét, a Kutyák Csillaga vetélkedőhöz. A feladatok hallatán, még a kutyák is ferdén néztek nem csak a gazdák. A legnehezebb feladat, A “GÉNIUSZ” vezényszóra a kutya csenget, majd lefekszik a fekhelyére. Ezek után, a kosár cipelése, és a saját póráz kiválasztása és jelzése, valamint az ügyességi feladatok, már csak hab a tortán. A haladó csoport tagjai nagyon szorgalmasan készültek a megmérettetésre. A vetélkedő feszültségoldó kellékei a süti, a pörkölt, és a pálinkák hada. Akinek van kedve, az jöjjön el szurkolni a résztvevőknek. 🙂 🙂 🙂  

A vetélkedő szombaton 9 órakor kezdődik, ezért a többi foglalkozás elmarad.

SHARE IT:

Leave a Reply

You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>