Syrius Kutyaiskola Kutyák Csillaga vetélkedő 2015.09.12.

Syrius_Kutyaiskola_Pecs_Kutyak_Csillaga_01_átméretezveIsmét próbatétel elé állítottuk a Syrius Kutyaiskola haladó tanulóit. A feladatokat már két hónappal ezelőtt mindenki megkapta, így volt idő a felkészülésre. A vetélkedőt alap, és emelt szinten  rendeztük.

Mindkét szinten a kutyák nagyon ügyesen hajtották végre a feladatokat. Olyan szoros volt a verseny, hogy a második és harmadik helyet, két sorsolt feladat végrehajtásával kellett eldönteni.

Emelt szinten a mostani vetélkedőre nagyon nehéz feladatokat kaptak a versenyzők. A bírókat is komoly megpróbáltatás elé állították. A szinte tökéletesen végrehajtott feladatok alapján a versenyzők közötti különbség csak minimális volt.

A végeredmény: alapszinten első Marikanéni és Roni, második Marika és Pamacs, harmadik Réka és Illy. Emelt szinten, első Lívi és Lüszi, második Marcsi és Jessy, harmadik Erika és Csitri.

A következő vetélkedő a karácsonyi vetélkedő lesz, 2015.12.19-én, szombaton.

SHARE IT:

Comments are closed.