Syrius Kutyaiskola kistestű társasági kutyák foglalkozása 2018. május 20.

Syrius Kutyaiskola kistestű társasági kutyák foglalkozása 2018. május 20.

A Syrius Kutyaiskolában elindítjuk a  társasági kutyák hasznos időtöltéséhez alakított foglalkozást. Ezeken az órákon csak kizárólag kistestű kutyák vehetnek részt. A foglalkozás vasárnaponként  9:30 kor kezdődik. Jelentkezni telefonon, vagy email-ben lehet.

Első foglalkozás 2018. május 20. vasárnap 09:30.

A foglalkozás lényege: játék, tanulás, ügyesség.

A Syrius Kutyaiskola szívügyének tekinti a gazdik állóképességének megőrzését. 🙂 🙂 Ezért kitaláltuk az agility egyszerűsített változatát, az UGRILITY-t. Természetesen számtalan játékos feladattal  is várjuk, a gazdákat és a kutyákat.

Többek között, őket és gazdáikat is várjuk testreszabott gyakorlatokra, védett, egészséges környezetbe:

SHARE IT:

Comments are closed.