Syrius Kutyaiskola – Karácsonyi vetélkedő 2017. (videó)

Syrius Kutyaiskola – Karácsonyi vetélkedő 2017. (videó)

Most, hogy a nehéz karácsonyi napokat magunk mögött tudhatjuk, enyhül a nyomás a gyomor tájékon, be lehet végre gombolni a nadrágokat és szoknyákat, elővehettük a 2017. december 23-án megtartott Syrius Kutyaiskola Karácsonyi Vetélkedő eseményen készült képeket és videókat, és némi vágómunkával, hangkeveréssel összeállítottuk a felejthetetlen napról szóló összefoglalónkat.

A film megtekinthető honlapunkon a Tárlat — Videó menüpontnál, vagy a YouTube Syrius Kutyaiskola oldalon.

Reméljük, hogy a film megtekintése is nagy örömöt okoz azoknak is, akik idén nem voltak velünk, és azt is reméljük, hogy a 2018-as év is olyan vidám lesz, mint ahogyan azt a kis összeállításunkban is látható!

Találkozzunk 2018-ban!

SHARE IT:

Comments are closed.