Syrius Kutyaiskola karácsonyi vetélkedő 2017.12.23.

Syrius Kutyaiskola karácsonyi vetélkedő 2017.12.23.

Hogy is telhetne az év utolsó foglalkozása? Hát persze, hogy az immáron hagyományossá vált évzáró vetélkedővel és téli kerti partyval. A hangulat ismét felszabadult volt, amiről egy kis forral bor és némi pálinka is gondoskodott. Aki nem ivott, annak jutott bőven a finom falatokból is. A menü: grill kolbász és sütemények hada sorakozott az asztalokon.

A vetélkedőn ismét sokan indultak és mind a kutyák, mind a gazdák élvezték. A kutyákat nagyon ügyesen felkészítették a gazdák a megmérettetésre. Bíróink kíméletlenek és szigorúak voltak, de igazságosak. Ezúton is gratulálunk a verseny győzteseinek, azaz mindenkinek, mert nálunk nincsenek vesztesek.

Mindenkinek kívánunk Boldog Új Esztendőt! Ne felejtsétek! Találkozunk 2018. január 6-án, az Új Év első foglalkozásán.

 

SHARE IT:

Comments are closed.