Syrius Kutyaiskola Farsang 2018.

Syrius Kutyaiskola Farsang 2018.

Ha február, akkor Farsang…naná, hogy kutyákkal együtt!

Ma délelőtt a Syrius Kutyaiskola megrendezte a II. Kutya Farsang-ot

. Gazdák és kutyák öltöztek be ötletesebbnél ötletesebb jelmezekbe! Voltak Gondos Bocsok, Életmentők, megjelentek a 90-es évek legamerikaibb tévésorozatának szereplői a Baywatch-ból, akarom mondani Béjváccs-ból, érkeztek Mikulás Lányok az Északi-sarkról, Grimm testvérek Hófehérkéje egy törpével, Kukával (a többiek otthon maradtak), itt volt NagyKutya és Lótündér, nyomozni ugyan nem kellet, de jött Sherlock Holmes és Dr. Watson, Walt Disney Minnie egere, Katica Bogárka és kísérete és még nagyon nagyon sok vicces figura. 

Természetesen az elmaradhatatlan forró tea, forralt bor és rengeteg finom süti és pogácsa emelte az összejövetel hangulatát. 

A képek magukért beszélnek, jó szórakozást kívánunk hozzá!

SHARE IT:

Comments are closed.