Syrius Kutyaiskola – alapfokú tanfolyam indul 2017.08.26-án

Syrius Kutyaiskola – alapfokú tanfolyam indul 2017.08.26-án

Syrius-Kutyaiskola-animalt-logoSyrius alapfokú tanfolyam indul a pécsi Syrius Kutyaiskolában

2017. augusztus 26-án, szombaton, 11:00 órakor

A tanfolyam célja az alapvető engedelmességi feladatok elsajátítása.

A tanfolyam Syrius Engedelmes vizsgával zárul.

AZ ELSŐ FOGLALKOZÁS KUTYÁVAL!

FIGYELEM! A Syrius Kutyaiskola Pécs kiképzési rendszerét tovább fejlesztettük. A ma használatos korszerű technikák és technológiák felhasználásáéval olyan rendszert alakítottunk ki, amely nagyban segíti, és rugalmassá teszi a családban élő kutyák tanítását csoportos képzési rendszerben.

A kutyák létszámát nyolc kutyára maximáltuk tanfolyamonként, a tanfolyamok feltöltése az online és a telefonos jelentkezési sorrendben történik.

[button title=”Bővebb információ” link=”https://syriuskutyaiskola.hu/syrius-kepzesi-rendszer-csaladban-elo-kutyak-szamara/” target=”_blank” size=”100%” background=”#cf573e” color=”#fff” text_shadow=”#8d321f”]
[button title=”Árjegyzék 2016.” link=”https://syriuskutyaiskola.hu/kezdolap/syrius-kutyaiskola-arjegyzek-2016/” target=”_blank” size=”100%” background=”#cf573e” color=”#fff” text_shadow=”#8d321f”]
[button title=”Online jelentkezés” link=”https://syriuskutyaiskola.hu/syrius-kutyaiskola-online-jelentkezesi-lap-alapfoku-tanfolyamra/” target=”_blank” size=”100%” background=”#8d321f” color=”#fff” text_shadow=”#cf573e”]

A tanfolyamra telefonos jelentkezéseket is elfogadunk: +36 30 377 9881

SHARE IT:

Comments are closed.