Syrius alapfokú tanfolyam indul 2014. augusztus 30-án 11:00 órakor

Syrius-Kutyaiskola-logoSyrius alapfokú tanfolyam indul a pécsi Syrius Kutyaiskolában

2014. augusztus 30-án, szombaton, 11:00 órakor

az alapvető engedelmességi feladatok elsajátítására.

Az alapfokú tanfolyam egyben a haladó tanfolyamra is előkészít, míg a haladó tanfolyam engedelmességi vizsgával zárul.

AZ ELSŐ FOGLALKOZÁS ELMÉLET, KUTYA NÉLKÜL!

[buttonModal title=”Még további információt szeretnék” modalname=”SK_alapozo_info” description=”Syrius Kutyaiskola Pécs” width=”100%” bgcolor=”#CC0000″ color=”#CCCCCC” picture=”” height=”” version=”light” position=”center”][modal-content name=”SK_alapozo_info” width=”auto” height=”auto”]

Hiba: Kapcsolatfelvételi űrlap nem található.

[/modal-content]
[one_half_last][buttonModal title=”Jelentkezés alapfokú tanfolyamra” modalname=”SK_alapozo1″ description=”Syrius Kutyaiskola Pécs” width=”100%” bgcolor=”#79B602″ color=”#CC0000″ picture=”” height=”” version=”light” position=”center”][modal-content name=”SK_alapozo1″ width=”auto” height=”auto”]

Hiba: Kapcsolatfelvételi űrlap nem található.

[/modal-content][/one_half_last]
SHARE IT:

Comments are closed.