Syrius Agility Pécs – Rió egy éve, ami éppen a 2014-es év volt

Syrius Riót – tulajdonképpen – a kutyaóvoda, és az agility sport is magának követelhetné – Rió gazdaasszonya a Syrius Kutyaóvoda kemény kezű vezetőasszonya, Németh Tímea, ugyanakkor Rió már egy éves is elmúlt, és a Syrius Agility csapatát erősíti. Nagy remények elé néz az ifjú versenyző, hiszen még csak 2014. szeptemberében volt az első versenye.

Viszonylag hosszú idő telt el 2012. szeptemberétől, amikor Rió felnyüszített, de minden év vége arra készteti az ember lányát és/vagy fiát, hogy készítsen egy rövid számvetést.

Olyan nagy szeretettel mutatjuk be Rió egy évét, mint amilyen sok szeretettel Timi gazdaasszony nevelgeti, tanítgatja ezt a kis fekete-fehér, sajtkukaccal keresztezett kutyát:

[jwplayer mediaid=”5913″]
SHARE IT:

Comments are closed.